Elka a odpovědná výroba

O MARCE

Udržitelná výroba v rámci ČR

O nas

ELKA Lounge to zrównoważona marka bielizny, longuewear i produktów z linii Deco & Home.
Nasza historia zaczyna się i kończy komfortem. Na początku naszej podróży istniała chęć na świetny design, bardziej miękki materiał i wygodniejszy krój. Chcieliśmy zmienić sposób myślenia o bieliźnie, pamiętając o środowisku.

Přírodní materiály

Historia

ELKA to rodzinna marka założona w 2008 roku. Lenka szukała oryginalnych spodenek dla swojego syna w prezencie. Okazało się jednak, że oferta tych towarów jest ograniczona pod względem wzornictwa i o słabej jakości wykonania. Postanowiła wykorzystać swoje umiejętności i uszyła je sama. Zrodził się pomysł, aby produkować spodenki pod własną marką. ELKA rośnie i dorasta wraz ze swoimi klientami, a ze spodenek powstała pełna gama bielizny i longuewear dla mężczyzn, kobiet i dzieci oraz produktów z gamy Deco & Home. Po prostu dlatego, że uważamy, że możesz wyglądać świetnie i jednocześnie czuć się komfortowo!

ZERO/minimum waste přístup

Wierzymy w lepszy świat

Zawsze szukamy sposobów na poprawę jakości i trwałości naszej produkcji - od materiałów, przez produkcję, po transport. Wierzymy w ciągłe doskonalenie wzornictwa i materiałów, aby były ponadczasowe, uniwersalne i odpowiednie do codziennego noszenia, pełnego radości i komfortu.

Bez plastu

Materiały i wykonanie / Zrównoważona produkcja

ELKA dba i pielęgnuje.

Cała produkcja, od guzików po ostatnie czynności, odbywa się w kilku warsztatach w UE, w celu przestrzegania odpowiedzialnego działania całej marki. Ponadto wszyscy nasi dostawcy, z których 80% to firmy lokalne, spełniają surowe parametry etyczne. Wszystkie nasze produkty są wykonane wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych materiałów, takich jak mikromodal, bawełniana satyna, bambus i 100% bawełna. Jesteśmy firmą w 99% wolną od plastiku i staramy się zużywać nawet najmniejszy kawałek materiału. Promujemy odpowiedzialność społeczną i realizujemy niektóre procesy produkcyjne w zakładach pracy chronionej.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.