Elka
Elka
Elka

Nowa kolekcja 23/24

Ziemia i zdrowie! To podstawowe cechy naszej nowej kolekcji SS/AW 23-24. Naturalne i etycznie produkowane materiały w postaci 100% francuskiego lnu, czesanej i gładkiej organicznej bawełny tworzą produkty odpowiedzialne za naturę. Jednak dzięki bardzo delikatnej obróbce od europejskich producentów przynosi istotne właściwości, które docenisz nie tylko dzięki poczuciu etycznego zakupu, ale przede wszystkim na własnej skórze. Twoje nowe modne i odpowiedzialne wellness.

W kolekcji dużo uwagi poświęciliśmy elementom Classy/Lounge wykonanym z bardzo drobno tkanego francuskiego lnu. Powstała kompaktowa lniana kapsuła, która pozwoli Ci ubrać się szykownie, pewnie, przewiewnie i jednocześnie elegancko na wszystkie niezbędne wydarzenia. W kolekcji znajdziesz lniane sukienki, lniane koszule i tuniki, lniane kimona, ale także lniane długie i krótkie spodnie.

Nie mogliśmy jednak zapomnieć o naszej kategorii Sports & Wellness, którą nowa kolekcja 23/24 wzmacnia o nowe modele wykonane z najlepszej bawełny organicznej. Luźne bluzy z kapturem iz kapturem, dresowe kamizelki plażowe i t-shirty z odkrytymi ramionami.

Wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się tym.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.